Konsultacje on-line to w obecnych czasach najlepsza forma kontaktu. Jest nie tylko bezpieczna pod względem potencjalnego zakażenia wirusem ale także jest komfortowa. Pacjent przebywa bowiem we własnym domu, czuje się pewniej a to ułatwia rozmowę i wywiad homeopatyczny. Wielu lekarzy, homeopatów i terapeutów pracuje w ten sposób uzyskując takie same wyniki jak przy kontakcie osobistym.

 

Konsultacje on-line przez Skype i Messenger

Konsultacje on-line odbywają się za pośrednictwem komunikatorów takich jak Skype i Messenger w formie rozmowy video. Są to bardzo proste i wygodne sposoby na polaczenie się i przeprowadzenie rozmowy.


Podczas rozmowy przeprowadzam szczegółową analizę przypadku, obejmującą między innymi historię choroby, dokładny opis problemu, objawy towarzyszące, środowisko życia, środowisko pracy, informacje dietetyczne oraz wiele innych czynników mogących mieć wpływ na powstanie i rozwój choroby. W homeopatii skupiamy się na chorobie jako całości stąd muszę poznać daną osobę, aby ustalić skuteczną terapię.


Konsultacja on-line trwa z reguły 60-90 minut. Po tym czasie przechodzę do analizy zebranych informacji i opracowuję kompleksową kurację. Zostaje ona wysłana na mail w plikach pdf.

 

Ikony konsultacji on line

 

Koszt wizyty on-line

Cena za wizytę wynosi 250zł. Opłaty dokonuje się po przebytej rozmowie, czyli tak samo jak w normalnym gabinecie. Nie trzeba u mnie płacić z góry i zastanawiać się czy to nie jakiś podstęp. Tu wszystko jest jak należy.

Zalecenia na mail otrzymuje sie jednak po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu mi potwierdzenia przelewu.

 

Zakres pomocy przez konsultacje on-line

Konsultacje on-line mają takim sam zakres pomocy jak wizyta w gabinecie stacjonarnym Prowadzę je zarówno dla osób z chorobami przewlekłymi jak i w przypadkach nagłych takich jak przeziębienie, bóle gardła czy zatrucia pokarmowe.


W celu umówienia się na rozmowę proszę dzwonić na numer 697 755 393 i zapisać się na dany termin (tak samo jak w przypadku normalnej wizyty). W wyznaczony dzień spotkamy się na Skypie lub Messengerze.

 

Pozdrawiam Łukasz Dobrzyński, dypl. homeopata