Od 2010 roku prowadzę leczenie homeopatyczne w Zielonej Górze. Pomagam w chorobach przewlekłych, które trudno poddają się konwencjonalnemu leczeniu. Stosuję metody klasyczne jak i kliniczne dobierając je do danego przypadku.

 

Wywiad homeopatyczny

Wizyta w gabinecie homeopaty różni się od wizyty u zwykłego lekarza. Przede wszystkim spędza sie mnie nieco więcej czasu, w granicach 60-90 minut. Podczas spotkania prowadzę szczegółowa analizę dotyczącą przebiegu choroby, jej historii, dotychczasowego leczenia, modalności objawów (czyli co je nasila a co łagodzi). Interesuje mnie środowisko życia danej osoby, środowisko pracy oraz wszystko, co może mieć wpływ na postanie i nasilenie choroby.


Na podstawie zebranych informacji opracowuję kompleksowy plan terapii zakładający zarówno leki homeopatyczne jak również wskazówki dotyczące odżywiania. Uważam bowiem, że odżywianie jest podstawa naszego zdrowia i od tego powinniśmy zacząć. Takie kuracje sprawdzają się od lat dając bardzo dobre efekty.

 

Zakres pomocy

Najczęściej pomagam ludziom, którzy borykają się z chorobami przewlekłymi. Takim, którzy od lat chodzą od lekarza do lekarza i nie mogą sie wyleczyć. Dotyczy to szczególnie takich problemów jak choroby układu pokarmowego, choroby układu oddechowego, alergie, zmiany skórne, bóle stawowo - mięśniowe, choroby tarczycy, infekcje układu moczowego oraz zaburzenia ogólne takie jak przewlekłe zmęczenie, bóle głowy czy brak odporności. Często przychodzą do mnie także osoby z problemami emocjonalni, zaburzeniami psychosomatycznymi, nerwica i depresją, bowiem homeopatia jest w tym bardzo pomocna.

 

Koszt wizyty

Cena za wizytę wynosi 250zł-300zł. Podczas wizyty prowadzę szczegółowy wywiad oraz korzystam z dodatkowym metod diagnostycznych opartych na medycynie chińskiej, aby doprecyzować kierunek działań terapeutycznych.